• vlastni-samolepka

  Samolepící nálepky na zeď

  Přemýšlíte, jak originálně a zároveň za rozumnou cenu udělat váš interiér moderní a zajímavý? Zkuste nejnovější trend – nálepky na zeď.

  Co jsou samolepící nálepky na zeď?

  Jsou to samolepící tapety vyrobené ze speciální vinylu, které jsou přímo určeny k aplikaci do interiéru na zeď, tím nám plně nahrazují klasické tapety na zeď . Nálepky jsou vyráběny v matném provedení, takže se od nich neodráží světlo. Navíc díky novým technologiím můžete nálepky nalepit i na sklo nebo nábytek. U nás najdete i speciální voděodolné tapety. Díky těmto tapetám můžete vyzdobit např. i vaši koupelnu

 • Slide2

  Naše nálepky na zeď promění váš byt

  Samolepící nálepky na zeď jsou prvkem moderní dekorace, takže váš byt promění moderní a příjemně působící místo. U nás najdete obrovské množství motivů tapet. Najdete zde nálepky na zeď v abstraktních motivech, dětské motivy, nebo třeba nejznámější budovy světa. Denně můžete usínat a zase se probouzet vedle Eiffelovy věže nebo pod rozzářeným New Yorkem díky naším samolepícím nálepkám na zeď. Pro děti jsou připraveny tapety na zeď s oblíbenými postavičkami, bubáky a jiné roztomilé motivy. Moderní design bytu velmi originálně doladí nálepky geometrických tvarů - bubliny, šipky, kruhy a mnohé další. Pokud vám interiér přijde smutný, zkuste motivy květin, váš interiér krásně rozkvete díky naším nálepkám na zeď.

 • Slide3

  Samolepící tapety splní vaši fantazii

  Možností je opravdu mnoho. Je to jen a pouze na vás, nálepky na zeď se vám určitě odvděčí krásou a zajímavostí v interiéru a určitě zaujmou vaše přátele. Záleží na barvě místnosti a nálepky, na její velikosti a v neposlední řadě na vašem vkusu a na tom, doma se budete cítit nejlépe, pokud máte kolem sebe nálepky na zeď, které se vám líbí. Nálepky na zeď rozzáří jak pokoj vašeho dítěte, tak zpříjemní dlouhé romantické večery v obývacím pokoji.

 • Slide4

  Nálepky na zeď jako dárek

  Nemusíte vybírat pouze pro sebe. Nálepky na zeď se mohou stát velmi originálním dárkem pro vaši rodinu a blízké. Velkou výhodou je také nízká pořizovací cena tapet, pořídíte je v řádech stovek korun, ne víc. Jejich aplikace na zeď je velmi jednoduchá. Díky našim nálepkám na zeď dodáte rychle a levně šmrnc vašemu bytu. Záleží na vaší fantazii, jak si s nimi byt vyzdobíte. Výsledek vždy vypadá skvěle a velmi efektně.